تبلیغات
2902914 - فرم دهنده و زیبا کننده باسن

فرم دهنده و زیبا کننده باسن

نویسنده :مطلب نویس
تاریخ:پنجشنبه 4 خرداد 1391-04:20 ق.ظ

يكي از معيارهاي زيبايي و تناسب اندام داشتن باسن خوش حالت و جذاب است. مسلماً استحكام باسن و حالت زيباي آن در برازندگي لباسي كه مي پوشيد تاثيري انكار ناپذير دارد. فراموش نكنيم كه زيبايي عنصر جدايي ناپذير آفرينش ، انسان و به خصوص زن مي باشد. با توجه به اينكه دغدغه ي خاطر عده زيادي از زنان و دختران جوان داشتن باسني بد شكل، كوچك و شل مي باشد بر آن شديم كه در راستاي تعهد اين كمپاني بزرگ در زمينه ي زيبايي و بهداشت هموطنان عزيز، گامي موثر و علمي را برداشته و با عرضه محصولي بي نظير راهي مطمئن و كم هزينه را براي رفع مشكل شما ارائه كنيم.


 

 

باسن از سه عضله عمده تشكيل شده است (سريني بزرگ، كوچك و متوسط). آنچه كه در شكل دهي باسن شما موثر است عضله سريني بزرگ و چربي هاي پوشاننده ي آن مي باشد.پكيج معجزه كننده اي كه برايتان در نظر گرفتيم  ژلي است با اثرات صد در صد مثبت بر روي اين نواحي كه زيبايي منحصر به فردي را به شكلي دائمي براي شما به ارمغان خواهد آورد. كرم HIP UP ساخته شده از عصاره ي گياهان طبيعي بوده و با داشتن خواص حجم دهندگي عضلات سريني بزرگ(Gluteus Maximus)  و افزايش سختي چربي هاي باسن به سفت شدن و بالا رفتن باسن كمك مي كند ضمناً با داشتن آنزيم هاي سطحي كلاژناز (Collagenase) خط هاي سياه اين ناحيه را كه بيشتر در اثر افتادگي باسن ، چاق يا لاغر شدن و افزايش سن ايجاد مي شود را از بين برده و پوست را به حالت بالانس طبيعي در مي آورد. اين ژل بهترين محصول شركت معتبر بای راس بوده و داراي تاييديه هاي متعدد بهداشتي از اتحاديه اروپا مي باشد. اين محصول صد در صد گياهي پا را فراتر از اين محسنات گذاشته و ركورد بي ضرر ترين محصول زيبايي را از آن خود كرده است.

اين ژل براي كساني كه قصد انجام عمل هاي زيبايي  يا تزريق چربي را دارند جايگزيني خوب و ارزان  بوده و به راحتي مي توانند با اين محصول به نتيجه دلخواه برسند و در كمترين زمان شاهد افزايش سايز باسن استحكام و خوش حالتي آن خواهند بود.اين ژل حاوي آنزيم هاي فرآوري شده اي از گياه كمياب  ميموزا از تيره گل ميمون بوده و بدين ترتيب تركهاي ريز پوست را گرفته و پوست را به سبب داشتن ويتامينهاي گوناگون لطيف و زيبا مينمايد. اين فراورده براي كساني است كه مايلند در قسمت باسن خود افزايش سايز ايجاد و آنرا  براي شريك زندگي خود جذاب و زيبا نمايند مناسب و دلپذير خواهد بود.

» قیمت: 34,500 تومان